?

Log in

No account? Create an account

Social capital

  • less than 10
Name:
Блог активістів з проблеми зміни клімату
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members
Description:
Блог українських екологів та журналістів про політику зі зміни клімату

Цей журнал створений для того, щоб ділитися інформацією про події в Україні та в світі навколо проблеми зміни клімату. Активісти кліматичного руху України надаватімуть оцінку політики України в реалізації Кіотського протоколу, оперативні новини з міжнародних переговорів ООН зі зміни клімату, неофіційно розкажуть про результати розмов з чиновниками та політиками навколо проблеми зміни клімату.

Довідка:

Робоча група зі зміни клімату – мережа неурядових екологічних організацій, які співпрацюють між собою для реалізації права громадян на життя в безпечному навколишньому середовищі у зв’язку із загрозою глобальної зміни клімату. До її складу входять 22 екологічних громадських організацій зі всієї України. Дізнатися більше - "www.climategroup.org.ua"

Учасники молодіжного кліматичного руху України організовують креативні вуличні акції зі зміни клімату, проводять тренінги для активістів та беруть участь у офіційних заходах. На сайті "КліматІнфо" періодично публікують новини в Україні та світі з проблеми зміни клімату.

Зміна клімату – одна з найголовніших проблем, з якими коли-небудь доводилося мати справу людству. Її наслідки вже спостерігаються і з часом лише посилюватимуться, якщо їх не зупинити. Як зазначено в IV оціночній доповіді Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (МГЕЗК) – зміна клімату становитиме загрозу економічному зростанню та довгостроковому розвитку, а також виживанню найбільш уразливих груп населення. Прогнози МГЕЗК засвідчують: якщо викиди зростатимуть існуючими темпами, вони, фактично, подвояться порівняно з доіндустріальним рівнем. Це призведе до того, що у цьому столітті світ зіткнеться зі зростанням середньої температури на майже 3° С. А відтак матимемо серйозні наслідки: підвищення рівня моря, землетруси, а також збільшенням частоти та інтенсивності екстремальних погодних явищ – ураганів, повеней та посух.

Social capital

  • less than 10

Statistics